Adrenalin, Tipy

Vyhlídkové lety letadlem v Praze

Spatřit naše hlavní město z výšky je snem mnoha lidí. Všechna zákoutí, která nám jen ukážou, jak je Praha opravdu nádherná. Neměli bychom se nechat zbytečně unášet a raději si prohlédnout krásu, která se pod námi postupně bude zobrazovat. No řekněte sami, že právě takový dárek by někoho neoslovil. Měli bychom se totiž zaměřovat nejenom na dárky, které v nás zvednou hladinu adrenalinu, ale i takové, které nás zároveň něčemu poučí. Proč tedy zahazovat své šance, když jsou prakticky na dosah.

Dárkové vyhlídkové lety

Úžasné vyhlídkové lety letadlem nám dají pocit létajících ptáků, kteří se postupně vznášejí nad celým městem. Nahlédneme i do míst, která jsou pouhému lidskému oku nepřístupná. Především díky tomu, že se vznášíte v letadle, tak máte pocity dosud nepopsané. Vyhlídkový let je zcela odlišný od toho, který známe z běžných letů někam do zahraničí. Letadlo na vyhlídkové lety je menší a máte v něm mnohem větší přehled.

Vyhlídkové lety nad Prahou

Oblíbená trasa pro vyhlídkové lety nad Prahou trvá dohromady 90 minut, během kterých uletíte 120 km. Spatříte všechno pod sebou – soutok Vltavy s Berounkou, Karlštejn nebo třeba překrásná zákoutí Prahy. Romantika jako stvořená pro páry. Samozřejmě však mohou letět i jednotlivci. Vše záleží hlavně na tom, co všechno míníte prožít. Dárkové poukazy můžete věnovat tento dárek komukoliv jen chcete – ať již svému partnerovi nebo jiné blízké osobě. Oni si již rozhodnou, zda budou chtít podniknout akrobatický let nebo pouze klasický vyhlídkový. Dokonce si můžete i splnit svůj sen a podniknout let stíhačkou. Dokonce je zde i nabídka pro majetnější osoby, která si mohou vybrat let do vesmíru. Fantazii se skutečně meze nekladou, takže záleží pouze na vás, co všechno budete chtít absolvovat.

Proleťte se kam jen budete chtít

Vyhlídkový let si můžete dokonce směřovat kam budete chtít. Není tedy vůbec problém v tom, abyste si vybrali trasu, která je lákavá přímo pro vás. V tomto ohledu se tak může klidně stát, že si naplánujete trasu sami a letadlo vás pak po ni provede.

Sdílet článek