Dárkové poukazy

Jedinečné slevy na zážitky na jednom místě

Chcete darovat něco neobvyklého, originálního a zábavného? Něco, co obdarovaného překvapí a na co bude dlouho vzpomínat? Darujte zážitky! Zážitková agentura ESENNCE.cz má v nabídce více než tři stovky zážitků nejrůznějšího druhu. Každý si zde vybere zážitek podle svého gusta, ať už je to adrenalinový nadšenec, gurmán nebo požitkář.

Jaké zážitky agentura nabízí

V nabídce zážitkové agentury najdete zážitky rozličných typů i cen. Vybrat si můžete také podle lokality – zážitky od ESENNCE můžete užít po celé České republice. Stálicí mezi oblíbenými zážitky jsou adrenalinem nabité zážitky, jako je bungee jumping nebo tandemový seskok padákem. Stále větší popularitu získávají letecké zážitky – lety balonem, vyhlídkové lety letadlem nebo trenažéry, kde si můžete vyzkoušet, jaké je to pilotovat Boeing. Pro milovníky odpočinku a pohodlí je určena široká nabídka relaxačních zážitků a víkendových pobytů.

Jak vypadá dárkový poukaz

Dárkový poukaz na vybraný zážitek obdržíte zabalený v hezké dárkové krabičce. Součástí balení je také průvodní dopis vytištěný na ozdobném papíře, kde je kromě popisu věnovaného zážitku možnost přidání vašeho osobního přání či oslovení obdarovaného.

Dárkový balíček je přpravený přímo k věnování. Hezky vypadá a obsahuje vše, co má správný dárek obsahovat.

Proč nakupovat právě u ESENNCE.cz

Zážitková agentura ESENNCE.cz byla již několikrát zvolena vítězem soutěže českého internetu Shop Roku. V této prestižní soutěži rozhodují o vítězi reální zákazníci, kteří mají s nákupem na eshopu pozitivní zkušenost. Kvalitu a bezpečnost nákupu dokládají také certifikáty APEK Certifikovaný obchod, Ověřeno zákazníky a Garance nákupu.

Nákup na internetu nemusí být risk, pokud si vyberete bezpečný a ověřený obchod, kterým ESENNCE.cz rozhodně je.

Sdílet článek