Dárky pro muže

Dárky pro muže

Ideální dárky pro muže

Sháníte dárky pro muže? Máme pro vás tip na dobrý dárek na narozeniny, svátek i jen tak pro výjimečnou nebo obyčejnou příležitost. Zvykly jsme si, že jako dárek dáváme bonboniéru, kytku a menší dárek. To je ovšem velké klišé v oblasti dárků. Takhle nikoho neohromíte. Zkuste mu darovat adrenalinové dárky.

Adrenalin – tandemový seskok

Báječný adrenalin nabízí tandemový seskok. Představte si, že se váš muž nechává unášet volným pádem a je čím dál více přitahován k zemi. Když se na něho budete dívat z letiště, tak vás uchvátí pohled na tak malou tečku, která se možná i pohybuje. Pro vašeho muže bude tandemový seskok ale docela hukot, protože poletí rychlostí 200 km/hod.

Tandemový seskok si můžete užít i společně

Tandemový seskok si samozřejmě můžete užít s vaším mužem i společně. Je jen na vás, jestli na to máte dostatečné nervy. Je důležité, abyste vydrželi let v letadle a potom ještě z něho vyskočili. To zvládne opravdu jen odvážná žena společně s odvážným mužem.

Tandemový seskok je pořádný hukot

Když už ale skočíte, tak nebude muset ničeho litovat. Tandemový seskok je báječná adrenalinová zábava. Ve vzduchu se společně můžete pořádně vyblbnout. Samozřejmě vás budou koordinovat tandemoví piloti, abyste si nepřivodili žádný úraz. Blbinky a adrenalinové zážitky, které jste prováděli ve vzduchu, si potom ještě můžete přehrát v pohodlí domova v televizi

Sdílet článek