Tipy

Jak funguje Slevomat?

Jak funguje Slevomat?

Víte, jak funguje Slevomat a ostatní slevové weby? Vše funguje na principu množstevní slevy. Když si totiž více lidí zakoupí stejnou službu, pak vám daný podnik udělí výrazně nižší cenu. A abyste nemuseli hledat zájemce o danou službu sami, tak vám v tom pomohou slevové weby. Vy už je můžete podpořit odesláním e-mailů nebo komentováním na sociálních médiích. Následně si můžete užívat všechny možné slevy s vašimi přáteli.

Masáže na slevových webech

Na slevových webech se hodně často objevují masáže se slevami od 50 % až do 90 %. Na masážích zažijete ohromné relaxační zážitky. Relaxační zážitky můžete zažít třeba na čokoládové masáži. Čokoládová masáž vás uvolní a dopřeje vám báječnou relaxaci. Z čokoládové masáže si odnesete nezapomenutelné aroma čokolády, aniž byste přibrali nějaké kilo navíc. Právě naopak, čokoládová masáž vám může pomoci zbavit se některých tukových buněk.

Seskoky padákem pro tvrdší povahy

Na slevových serverech najdete slevy na skoro veškeré akce. Seskoky padákem nejsou výjimkou. Můžete si vybrat, jestli chcete jít na tandemový seskok nebo na samostatný seskok padákem. Pro tandemový seskok musíte absolvovat jen krátkou instruktáž, ale pro samostatný seskok padákem musíte absolvovat několikadenní školení. Obě dvě varianty mají v sobě spoustu adrenalinu.

Sdílet článek