Tipy

Užijte si na jaře nové zážitky

Konečně jsme se dočkali. Jaro si letos dalo na čas se svým příchodem. Příjemné teploty lákají ven a k aktivitě. Užijte si jarní období a obohaťte své životy o nové zážitky. Poukazy na novinky mezi zážitky můžete zakoupit přes e-shop. Hodí se jako dárky na oslavu pro kamaráda, jako narozeninový dárek pro rodinu nebo jako originální svatební dary.

Vzhůru do oblak

Nezveme vás do kina na animovanou pohádku, ale k vyhlídkovému letu skutečným letadlem. Pro někoho se staly lety letadlem běžnou přepravou po celé Zemi, ale proletět se letadlem Pipper, Cessna nebo vrtulníkem jen s pilotem a dalšími maximálně 3 pasažéry nad naší domovinou je úplně jiný zážitek. Lety se létají z různých letiště – v čechách jsou to letiště Příbram, Sazená, Letňany, Bubovice nebo Mělník, na Moravě pak Břeclav,Brno – letiště Tuřany, Ostrava – letiště Mošnov. Každé má své krásné památky a obdivuhodná místa. Vidět vše pěkně z výšky několika stovek metrů dá všemu úplně jiný rozměr.

Načerpejte síly –relaxujte

Jarní období často přináší i tak zvanou jarní únavu. Po zimě je organismus v důsledku různých onemocnění a malého množství slunečním paprsků v jakémsi úsporném režimu. Na jaře tak hodně lidí prochází očistnými kúrami či jinými procedurami posilují svou imunitu. K tomu se skvěle hodí tak zvaná kryoterapie. Dvouminutový pobyt v této komoře, která vypadá jako malá sauna, ale je v ní naopak velmi chladno, dokáže divy. Myslíte si, že -110 stupňů je životu nebezpečné? Právě naopak. Při krátkodobém působení, tělo vyburcuje svoji imunitu, a tím jí posílí.

Že byste si přeci jen dali nějakou proceduru, co vás zahřeje? Co byste řekli soukromému pronájmu vířivky a sauny jen pro dva, navíc s láhví sektu? V prostředí luxusního spa prožijete v teple a ve dvou. Můžete se krmit vzájemně ovocem a sekt prokládat citronovou vodou, kterou máte po celý hodinový pobyt k dispozici.

Raději byste si dopřáli jeden den luxusní relaxace o samotě? I to je možné. Během 4,5 hodiny si dopřejete soukromý wellness (vířivka, sauna), péči a masáž chodidel, tělový peeling, olejovou masáž a mléčnou koupel. Osvěžení v podobě ovoce, vody s citronem a lahodný čaj skvěle doplní energii.

Dopřejte si jarní víkendový pobyt

Pracovali jste celou zimu na 200% a nyní postrádáte sílu užívat si přicházející jaro? Během relaxačního víkendu načerpáte dost sil na další období. V Krkonoších je krásně nejen v zimě, ale i na jaře či v létě. V designovém hotelu s volným vstupem do bazénu, vířivky a sauny, s vynikající kuchyní plnou opravdových delikates jak české tak zahraniční kuchyně na vás čekají masáže, perličková koupel a dostatek klidu. Vydejte se s partnerem či partnerkou mimo město na víkend pro dva, užijte si romantické procházky po okolí a užijte si jaro.

Sdílet článek