Adrenalin, Tipy

Volný pád

Volný pád

Volný pád je snad nejlepší adrenalinový zážitek, který může existovat. Tyto adrenalinové zážitky si můžete užít jen z pořádně velké výšky. Kdybyste skočili ze 40ti metrů a doufali, že všechno dobře dopadne, tak to byste byli velcí blázni. To už je adrenalinová zábava většího kalibru. Bez lana se těmto lidem říká sebevrazi. Ale teď se nebudeme bavit o směšném skákání z lana a o 40ti metrové výšce, ale o skutečném volném pádu z výšky 4 000 metrů nad letištěm. To jsou pravé akční zážitky.

Tandemový seskok s osvědčenou společností

S osvědčenou společností provozující paragliding se nemusíte ničeho obávat. Tato společnost je vysoce kvalifikovaná a má osvědčení vystavené od ministerstva. Tímto máte zaručeno, že tandemový seskok z výšky 4 000 metrů bude absolutně bezpečný. Proto si můžete adrenalinovou zábavu maximálně užít.

Vzpomínky na tandemový seskok

Volný pád netrvá věčně. Délka volného pádu se pohybuje od 50 vteřin do 60 vteřin. Čekali jste více? Tak to vás musím zklamat, protože kdybyste letěli volným pádem déle, tak byste mohli skončit jako mastná placka. Z výšky 4 500 metrů se rychlostí 200 km/hod dostanete až do výšky 1 500 metrů. To je docela hukot. Tandemový seskok si pořádně užijete a v té výšce vám to jako krátká doba rozhodně připadat nebude.

Sdílet článek